29 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" - formularz zgłoszeniowy


Witamy na stronie formularza zgłoszeniowego
29 edycji Konkursu Piosenki
"Wygraj Sukces"

Gratulujemy wszystkim uczestnikom,
którzy zostali nominowani do kwalifikacji regionalnych.

 


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w kwalifikacjach regionalnych. Dziękujemy opiekunom i rodziciom za przygotowanie wiokalistów do ww etapu konkursu. Serdrczne podziękowania składamy wszystkim organizatorom Kwalifikacji Regionalnych za realizację wydarzenia, życzliwość, wszelką pomoc i wspaniałą atmosferę.
Gratulujemy osobom nominowanym do finału, a także osobom wyróżnionym. Informujemy wokalistów wyróżnionych i finalistów, że na wskazane podczas zgłoszenia adresy pocztowe otrzymacie dyplomy (wyróżnienia, nominacje do finału)
Prosimy finalistów, aby zapoznali się z załączonym do dyplomu pismem, w którym prezentujemy program i warunki udziału w finale.
Każdy finalista do 5 września 2024r. potwierdza swój udział w finale poprzez przesłanie karty akredytacyjnej (login i numer identyfikacyjny płyty taki sam jak przy rejestracji)
Finalalista proszony jest o przesłanie do 5 września półplaybacku do utworu finałowego oraz zdjęcia które zostanie wykorzystane do przygotowania wizytówki i zaprezentowane podczas finału.

Półplayback i zdjęcie należy przesłać na adres muzyka@wygrajsukces.com.pl - parametry techniczne pliku zostały określone w piśmie (półplayback), w przypadku grafiki powinien być to plik w formacie jpg/png o max rozmiarze 10 MB. Półplayback musi być wysłany w oddzielnej wiadomości i szczegółowo opisany - imię, nazwisko, kategoria, tytuł utworu. Grafika również musi być przesłana w oddzielnej wiadomości i powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko, kategoria. Inna forma przesłania materiałów np. przy pomocy serwisów typu wetransfer i podobnych nie będzie brana pod uwagę.

Prosimy również o terminowe uregulowanie akredytacji w terminie do 5 września.

Wszystkim wokalistom i organizatorom życzymy słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

 

 

 

Regulamin 29 edycji Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES